تاریخ: ۲۰ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۹:۰۵
2

عکس ۵ سال پیش کار دست مهناز ذکایی داد

عکسی که مهناز ذکایی ۵ سال پیش در جریان یکی از دیدارهای تیم پرسپولیس گرفته بود کار دستش داد و باعث شد داوری دربی ۱۰۳ بین باشگاه پرسپولیس و باشگاه استقلال را از دست بدهد.در یکصد و سومین دبی پایتخت که روز چهارشنبه برگزار می شود یک داور زن از طریق VAR بازی را زیر نظر دارد و قرار بود مهناز ذکایی دومین داور VAR باشد اما این عکس و نگرانی از حاشیه ها باعث کنار گذاشتن یو از سوی فدراسیون فوتبال شد.

اینگونه که ذکایی می گوید: این عکس به سال ۱۳۹۷ و دیدار فینال لیگ قهرمانان آسیا بین باشگاه پرسپولیس و تیم و کاشیمای ژاپن بوده است.

وی به ایسنا گفت: این دیدار اولین حضور بانوان در ورزشگاه آزادی پس از سال‌ها بود. اگر یادتان باشد اینفانتینو هم در این بازی حضور داشت. باید این را بگویم که در آن بازی بحث استقلال و پرسپولیس نبود و بانوان علاقمند به فوتبال می‌خواستند از فرصت پیش آمده استفاده کنند و برای تماشای فوتبال به ورزشگاه آزادی بروند.

وی افزود: من هیچوقت در کارم به عنوان یک داور حرفه‌ای برای تیمی جانبداری نکرده‌ام، در هر صورت من فرصت حضور در داربی را از دست دادم اما امیدوارم هر کسی در این بازی به عنوان داور حضور دارد، موفق باشد.

مهناز ذکایی در کنار موعود بنیادی‌فر و مهسا قربانی یکی سه نفری است که «تمامی» لایسنس‌های مدنظر برای حضور در اتاق ویدیو را در ایران به دست آورده‌اند.

برچسب های :