تاریخ: ۱۴ فروردین ۱۴۰۳ - ۱۵:۰۱

مرجانه گلچین و دروغ ۱۳ خداحافظی با بازیگری

مرجانه گلچین بازیگر محبوب سریال های ایرانی با انتشار پیامی از خداحافظی خود با دنیای بازیگری خبر داد و گفت: دل کندن از آن سخت است. ولی تصمیمی بود که بالاخره باید گرفته می‌شد. مرجانه گلچین متولد سال ۱۳۴۷ است و دانش آموخته کارگردانی سینما است و بازی در فیلم ها و سریال های مشهوری همچون پرنده کوچک خوشبختی، آینه عبرت و شاهگوش را در کارنامه خود دارد.

گلچین در صفحه اینستاگرام خود با اعلام خبر گناره گیری اش از بازیگری نوشت: “سلام بر هموطنان جان. خیلی بی‌مقدمه سر اصل مطلب می‌روم. مدتی بود که روی یک تصمیم خیلی با خودم کلنجار می‌رفتم که آیا باید این تصمیم را بگیرم یا نه. یک خبر و یا یک تصمیمی که برای خودم خیلی ناگوار است و شاید برای خیلی از شما اینگونه نباشد؛ ولی خب طبیعی است که بعد از ۴۶ سال در یک حرفه کار کردن و به یک باره تصمیم به خداحافظی گرفتن با آن، کار سختی است.

من از بچگی این کار را شروع کردم، با این حرفه رشد کردم، بزرگ شدم تا به این سن رسیدم؛ به همین دلیل دل کندن از آن سخت است. ولی تصمیمی بود که بالاخره باید گرفته می‌شد و فکر کردم که در آغاز سال جدید اعلام کردن آن شاید خیلی درست‌تر باشد. ممنونم بابت حمایت‌ها، لطف، مهر و انرژی که در تمامی این سال‌ها از شما دریافت کردم.

ممنونم بابت نگاه‌های مهربان و لبخندهای زیبای شما که همیشه انرژی‌بخش بود. شما خانواده دوم من بودید بدون اینکه با هم نسبت خونی داشته باشیم. دلم برای یکایک شما خیلی تنگ می‌شود و فکر می‌کنم این دلتنگی بسیار بسیار سخت و عذاب‌آور خواهد بود، ولی به هر حال دوستتان دارم. جای شما همیشه در قلب من خواهد بود. خداحافظ همگی”.

تنها پس از ساعتی از انتشار این پیام، مرجانه گلچین در صفحه اینستاگرامش گفت که این خبر دروغ ۱۳ بوده و تصمیمی برای خداحافظی با بازیگری ندارد.

 

 

 

برچسب های :