تاریخ: ۰۷ تیر ۱۴۰۳ - ۱۵:۵۶
1

مدافع لایحه حجاب و عفاف و جریمه زنان برای جلب آرا به نفع جلیلی تلاش می کند

امیر حسین بانکی پور از طراحان لایحه و حجاب و جریمه ۳ میلیون تومانی زنان برای جلب آرا به نفع سعید جلیلی تلاش می کند. امیر حسین بانکی پور از طراحان لایحه و حجاب و جریمه ۳ میلیون تومانی زنان برای جلب آرا به نفع سعید جلیلی تلاش می کند.

به گزارش ۵۹۸، بانکی پور گفت: اقبال عمومی سمت آقای جلیلی است و عقل حکم میکند به سمت گزینه ای در جبهه انقلاب برویم که اقبال عمومی دارد. با بعضی از بزرگان و علما و شخصیت ها تماس داشتم حتی برخی از آنها قبلا گزینه های دیگری را انتخاب کرده بودند ولی گفتند حالا که توجه ها به سمت آقای جلیلی جلب شده ما ترجیح میدهیم همه سمت آقای جلیلی برویم تا ان‌شاءالله گزینه ی جبهه انقلاب بیشترین رای را بیاورد.

وی پیش از این و در تشریح بخشی از مجازات ها در لایحه حجاب و عفاف گفته بود: زنان نیمه برهنه زنان سازمان یافته و زنان مقاومت کننده براساس این لایحه بازداشت می شوند.

وی که نمایندگی رای دهندگان اصفهانی را بر عهده دارد همچنین گفته بود: جریمه معلق کشف حجاب ۱.۵ میلیون تومان است اگر فردی مجددا بعد از صدور پیامک بی‌حجاب بیرون آمد مشمول جریمه قطعی سه میلیونی می‌شود، یعنی در مجموع جریمه ۴.۵ میلیون تومانی اعمال می‌شود. قرار بود این جریمه از حساب افراد کم شود که مجمع تشخیص به آن ایراد گرفت لذا مقرر شد که اگر این جریمه ظرف یک هفته پرداخت نشود محدودیت‌هایی اعمال شود.