تاریخ: ۲۱ تیر ۱۴۰۳ - ۱۴:۰۹

عالیه زمانی کیاسری: حضور زنان در مدیریت کلان مطالبه فراکسیون زنان مجلس است

عالیه زمانی کیاسری عضو فراکسیون زنان مجلس گفت که این فراکسیون خواستار حضور زنان در عرصه های مدیریتی کلان است و آن را “مطالبه جدی” این فراکسیون اعلام کرد. عالیه زمانی کیاسری عضو فراکسیون زنان مجلس گفت که این فراکسیون خواستار حضور زنان در عرصه های مدیریتی کلان است و آن را “مطالبه جدی” این فراکسیون اعلام کرد.

مسعود پزشکیان رییس جمهوری منتخب در جریان مبارزات انتخاباتی و پس از آن بر استفاده از زنان در تصمیم گیری ها تاکید کرد و گفته می شود که زنانی را برای عضویت در کابینه به مجلس معرفی می کند.

عالیه زمانی کیاسری در گفتگو با خبرگزاری مجلس افزود: یکی از مطالبات جدی اعضای فراکسیون زنان مجلس در نشست اخیر این فراکسیون حضور زنان در عرصه های مدیریتی کلان به ویژه در وزارتخانه است و به طور حتم این مطالبه را پیگیری خواهیم کرد و در همین مسیر قدم برمی داریم.

عضو فراکسیون زنان مجلس با یادآوری اینکه برای تحقق این مهم نهایت اهتمام خود را به کار می بریم، افزود: از دولت چهاردهم انتظار داریم استفاده از زنان کارآمد در سطوح بالای مدیریتی را در دستور کار قرار دهد.

عالیه زمانی کیاسری نماینده مردم ساری و میان دورود و اولین زنی است که از استان مازندران به مجلس شورای اسلامی راه یافته است.