تاریخ: ۱۹ تیر ۱۴۰۳ - ۱۶:۳۸

زن سارق پست های مخابرات دستگیر شد

یک زن سارق ۳۵ ساله که با سرقت پست های مخابراتی موجب قطعی تلفن و اینترنت در محدوده امین آباد تهران شده بود، دستگیر شد.یک زن سارق ۳۵ ساله که با سرقت پست های مخابراتی موجب قطعی تلفن و اینترنت در محدوده امین آباد تهران شده بود، دستگیر شد.

این زن با استفاده از اره آهن بر پست های مخابرات را تخریب و محتویان آن را سرقت می کیرد.

سرهنگ محمد قاسم طرهانی فرماندهی انتظامی شهرری در این زمینه گفت: ماموران کلانتری امین آباد با کار اطلاعاتی و تحقیقات میدانی متوجه شدند که متهم یا متهمان با استفاده از اره آهن‌بُر، باجه‌های مخابراتی را تخریب و کله پست‌های مخابراتی را سرقت کرده‌اند. در همین راستا نیز مأموران کلانتری امین آباد با بهره‌گیری از شیوه‌های کشف جرم و روش‌های علمی، در نهایت در شانزدهم تیر ماه امسال هویت و مخفیگاه متهم را که یک زن بود، شناسایی کردند.

وی افزود: بلافاصله با هماهنگی‌های قضایی تیمی از ماموران به مخفیگاه متهم در محدوده امین آباد رفته و در یک عملیات منسجم و غافلگیرانه وی را دستگیر و به مقر انتظامی منتقل کردند.

این زن سارق پس از انتقال به مقر انتظامی به هفت فقره سرقت کله پست های مخابراتی در محدوده امین آباد اعتراف کرد.

طرهانی با اشاره به تشکیل پرونده برای متهم دستگیر شده، گفت: این متهم پس از تشکیل پرونده و پایان تحقیقات برای تکمیل پرونده و شناسایی سایر همدستان تحویل پلیس آگاهی شهرستان ری شد و پس از آن نیز برای ادامه روند رسیدگی به جرم روانه دادسرا می شود.

عکس تزیینی است.