تاریخ: ۱۹ تیر ۱۴۰۳ - ۱۶:۰۸

رمضان زاده: با نسلی از جوانان و زنان امید را در دل مردم زنده نگه دارید

عبدالله رمضان‌زاده سخنگوی دولت اصلاحات از مسعود پزشکیان رییس جمهور منتخب درخواست کرد که به جای انتخاب “پیرمردها”، با نسلی از جوانان و زنان امید را در دل مردم زنده نگه دارد.عبدالله رمضان‌زاده سخنگوی دولت اصلاحات از مسعود پزشکیان رییس جمهور منتخب درخواست کرد که به جای انتخاب “پیرمردها”، با نسلی از جوانان و زنان امید را در دل مردم زنده نگه دارد.

وی در حساب کاربری خود در شبکه اجتماعی ایکس نوشت: ‏قبول کنیم پیرمردهایی مثل من، که هر یک در دولت‌های گذشته نقشی داشته‌ایم، در وضع نابسامان کنونی کشور قاصر یا مقصر بوده‌ایم.

پس اکنون دور و بر پزشکیان را شلوغ نکنیم و بگذاریم خود او، با نسلی جدید از جوانان و زنان امید را در دل مردم، برای سامان امور، زنده نگاه دارد.

برخی رسانه های نزدیک به اصولگرایان طی روزهای اخیر گمانه زنی هایی درباره ترکیب کابینه و شورای سیاستگذاری دولت چهاردم منتشر کرده اند که اظهار نظر رمضان زاده پاسخی به این گمانه زنی ها محسوب می شود.

محمد جواد آذری جهرمی نیز پیش از این در حساب کاربری خود در شبکه اجتماعی ایکس نوشت اخبار منتشره در این زمینه را نادرست خواند. وی نوشت: اینها همه فیک است و روال شفاف و مدل علمی و بروز انتخاب وزرا توسط رئیس جمهور منتخب بزودی اعلام خواهد شد.

 

برچسب های :